fbpx
Musteri hizmetleri ve Siparis Hatti 0410 54 71 71

Sıkça Sorulan Sorular

Home / Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl sipariş vereceğim?

Siparisinizi ister bizi arayarak ister websitemiz uzerinden yapabilirsiniz.Websitemiz uzerinden siparis verirseniz Paketlerimiz linkine tiklamaniz yeterli olacaktir.Bizimle direk iletisime gecip siparis vermek isterseniz 0410 54 71 71 aramaniz yeterli olacaktir.

 

Bazı kanallar için ücret ödemek zorundamıyım?

Kesinlikle hayır.Sizden hiçbir şekilde ücret talep edimez ve sizlerden gelen istek üzerine dilediğiniz kanalda özel olarak ücret talep edilmeden kanal listenize eklenir.Tum paketlerden yararlanirsiniz.

Teknolojiden anlamıyorum sadece tv izlemek istiyorum?

Teknoloji bilmenize gerek yoktur eğer digital kutumuzdan sipariş verirseniz direk  size gönderecegimiz kutuyu fişe takarak kumandadan izleyebilirsiniz.

 

Internet olması şartmı?

İnternet olmadan yayınlarımızın hiçbirini izleyemezsiniz.

Elimde başka kutu var çalışırmı?

Lütfen bizim ile iletişime geçiniz elinizdeki kutu eğer sistemimize uyumlu olursa kutu satın almanıza gerek kalmaz.

Televizyon markasi onemlimi?

Hayir.Hangi televizyonu kullanirsaniz kullanin sorunsuz olarak seyredebilirsiniz.

 

Ailem Yaşlı Kullanabilirlermi?

Bu sorunuza yanıt vermeden once şunu belirtmek isteriz ki , siz ailenize aldıktan sonra %100 olarak begenecek ve kendiniz içinde alacak ve arkadaşlarınıza tavsiye edeceksiniz.Bugune kadarki tüm tecrübelerinizi unutun. Aileniz veya siz tek bir tuşla kumandanız ile kullanabilirsiniz.

 

Neden almalıyım?

Öncelikle internet üzerinden hiçbir değeri olmayan yayınlar ile bizi lütfen karıştırmayınız ve  tamamen farkli olduğunu belirtmek isteriz. Türkiyede oynanan tüm dizilerin tekrarlarını tek bir tuşla dilediğiniz bölümü dilediğini an seyredebildiğiniz gibi türkiyede olan tüm kanalları donmadan tek bir tuşla kumandanızda tıpki tvnizdeki gibi seyredebilirsiniz.

İnternet üzerinden x bir kanalı seyredebilmek için önce google’da x kanalını aratır daha sonra canlı  tv sitelerine girersiniz. Canli tv sitelerine girdiğinizde kanallari tek tek açmak zorunda olup, reklamlarla boğuştuğunuz gibi internetiniz iyi dahi olsa donma problemi yaşarsınız.

Cikotv ile türkiyede olan tüm kanallari sadece tek bir tuşla seyredebilirsiniz.

Dizi seyretmek istediğinizde diziyi aratip bölümünü seçip daha sonra part part seyredersiniz, reklamlarla boğuşursunuz, bilgisayarınıza virüs girme tehlikesi ile karşı karşıya kalir bilgilerinizin çalınmasına  izin vermiş olursunuz. Ayrica izlerken tek tek partlari değiştirmek ve bazı partlar eksik olduğu için dizi keyfiniz an itibari ile kacmis olacaktir..

Cikotv ile tek yapmanız gereken sevdiğiniz diziye girip istediğiniz bölümü seçmek. Bunları yapmak sadece 3 saniyenizi alacağı gibi istediğiniz bölümü tek bir tuşla değiştirebilir ve reklamsiz olarak seyredersiniz.

Çikotv’de neler var

 • Türk Dizileri
 • Yabancı Diziler
 • Tv Programları
 • Yerli Sinema Filmleri
 • Yabanci Filmler
 • Türkçe Dublaj Filmler
 • Animasyon Filmleri
 • Özel Müzik Kanalları
 • Özel Çocuklar için oluşturduğumuz Çikotv kanalları
 • Hiçbir yerde seyredemeyeceğiniz kadar fazla Belgesel kanalları
 • ve çok daha fazlası…

Avustralya’da yasal haklarınızı korumak isterseniz, tamamen avustralya’da hizmet veren bir platformdan almanızı tavsiye ederiz, müşteri hizmetlerimizi aradığınızda sizlere müşteri temsilcilerimiz her konuda yardımcı olmaktadır.

 

 

Donma problemi yaşarmıyım?

Donma problemi kesinlikle yaşamazsınız.%100 donmama garantisi ve ücret garantisi ile satiş yapmaktayiz.

 

 

Üyelik Paket başlangıç ve bitiş zamanımı nereden takip edebilirim?

Üyelik bilgilerinizi sipariş verdikten sonra, cihazınızdan Account bölümüne girerek görüntüleyebilirsiniz veya müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz (0410 54 7171)

Aile Paketi nedir, hangi kanalları kapsar?

Aile paketinde , Özel spor kanallarımız hariç tüm özelliklerimizdan faydalanırsınız.Türkiye’deki tüm kanalların hepsini tamamen görüntüleyebilirsiniz

 

Spor Paketi nedir, hangi kanalları kapsar?

Spor paketimiz en gelişmiş paketimizdir. Tüm spor kanallarını görüntüleyebilir, ayrıca tüm özelliklerden sınırsız olarak faydalanabilirsiniz.Türkiyede izleyemeyeceğiniz hiçbir kanal bulunmamaktadır.

Kredi kartımla satın alma yapamıyorum.

Problem yaşadığınız taktirde 0410 54 71 71 müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.Size arkadaşlarımız canlı olarak yardımcı olacaklardır.

Ekonomi Paketi nedir, hangi kanalları kapsar?

Ekonomi paketinde  sadece popüler olan 30 türk kanalını seyredersiniz. Bunun dışında Diziler,Tv programlari,sinema filmleri,belgeseller gibi özelliklerimizden yararlanamazsınız.

Kutu almak zorundamıyım?

Cikotv kutumuzun en önemli özelliği size uzaktan destek verebiliyor olmamız ve kolay kullanımıdır.Kolay kullanım için kutu almak zorunda olduğunuz gibi, ileri zamanlarda oluşabilecek herhangi bir probleminizde bizi aradığınız taktirde uzaktan cihazınıza bağlanabiliyoruz ve sizin için tüm  düzeltmeleri yapabiliyoruz.

Ayrica tüm güncellemelerden ücretsiz olarak faydalanabildiğiniz gibi, sizin hiçbirşey yapmanıza gerek kalmıyor.